Hakkımda

Uzman Klinik Psikolog Ezgi Demirer

Uzmanlığını Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programında Reem Nöropsikiyatri Merkezi’ne depresyon şikayetiyle başvuran kadınların çocukluk çağı travmaları açısından depresyon düzeylerinin incelenmesi konulu teziyle bitirdi. Psikoloji lisans eğitimini burslu olarak İstanbul Kültür Üniversitesinde ve Leipzig Üniversitesi’nde tamamladı. Aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversitesi İletişim Sanatları bölümü yan dal mezunudur.

Eğitimi boyunca Bakırköy Dr. Sadi Konuk Araştırma Hastahanesi psikoloji laboratuvarı, Almanya Leipzig Strassenkindergarten, Bakırköy Ya-Pa Çocuk Evi, Özel Küçükkuyu Rehabilitasyon Merkezi gibi çeşitli kurumlarda gözlem ve klinik çalışmalar yapmıştır.

Bakırköy Kadın Danışma Evinde gönüllü psikolog olarak çalışmıştır.

Bilişsel Davranışçı Terapi (2 modül), EMDR 1. ve 2. düzey eğitimleri ve süpervizyonları , Wecsler Zeka Ölçeği, Denver 2, Ankara Gelişim Envanteri,Nöropsikolojik Test Bataryası uygulayıcı sertifikaları bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi’nden 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimi ile birlikte Aile Danışmanı ünvanını aldı. Marmara Üniversitesi tezli İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisansına devam etmektedir..

1100 Psikoloji’de Klinik Psikolog olarak yetişkin ve çocuk psikoterapi çalışmalarını sürdürmektedir.

Tanılı terapi çalışmaları dışında Sporcu Performans danışmanlığı ve oyunculuk danışmanlığı gibi performans çalışmaları da yapmaktadır.